Informacje

img

Dostępność Nauczycieli 2022/2023

Prosimy o zgłaszanie bezpośrednio do nauczyciela za pośrednictwem librusa lub telefonicznie (do sekretariatu szkoły: 71 311 58 80) chęć skorzystania z konsultacji w celu ustalenia tematu spotkania i przygotowania materiałów. Kadra Pedagogiczna jest do dyspozycji uczniów i rodziców w podanych poniżej terminach i godzinach.

Lp.

Nazwisko i imię

DZIEŃ

GODZINA

SALA

1.           

Andruchów Małgorzata

poniedziałek

15:20 – 16:20

2

2.           

Augustyniak Urszula

wtorek

16:00 – 17:00

26

3.           

Biegańska Katarzyna

wtorek

15:10 – 16:10

22

4.           

Bojara Jolanta

czwartek

16:15 – 17:15

1

5.           

Dąbrowny Kamil

poniedziałek

15.20-16.20

21

6.           

Dąbrowska Anna

wtorek

15:20 – 16:20

23

7.           

Dębska Urszula

poniedziałek

16:00 – 17:00

19

8.           

Dobosz Marlena

wtorek

15:00 – 16:00

25

9.           

Drab Beata

poniedziałek

15:00 – 16:00

31

10.       

Dudek Urszula

poniedziałek

15:00 – 16:00

19

11.       

Formella Wioletta

środa

15:30 – 16:30

29

12.       

Frontczak Aleksandra

wtorek

15:30 – 16:30

24

13.       

Jakubiec Elwira

czwartek

15:00 – 16:00

2

14.       

Jasiński Jakub

poniedziałek

15:00 – 16:00

7

15.       

Jaworska – Szumilewicz Joanna

piątek

15:00 – 16:00

23

16.       

Kamińska Malwina

wtorek

15:00 – 16:00

1

17.       

Kanior Anna

piątek

17:00 – 18:00

18

18.       

Klok Barbara

czwartek

15:00 – 16:00

12

19.       

Kotwica-Burdzy Paulina

środa

15:00 – 16:00

25

20.       

Kucharska Magdalena

poniedziałek

15:00 – 16:00

Pokój naucz.

21.       

Kucyniak Dorota

środa

15:00 – 16:00

14

22.       

Kuczyńska Anna

środa

15:00 – 16:00

Pokój naucz.

23.       

Kwiecień Ewelina

poniedziałek

14:30 – 15:30

4

24.       

Lisowska Iwona

poniedziałek

16:00 – 17:00

27

25.       

Madej Irena

czwartek

16.15 – 17.15

27

26.       

Madej Karolina

wtorek

15:30 – 16:30

4

27.       

Moczulska Anna

środa

15:25 – 16:25

17

28.       

Muszkieta Tomasz

poniedziałek

15:30 – 16:30

12

29.       

Nawrot Katarzyna

środa

15:30 – 16:30

15

30.       

Olesiak Małgorzata

czwartek

15:00 – 16:00

7

31.       

Pisching Elżbieta

środa

15:00 – 16:00

24

32.       

Samiczak Barbara

poniedziałek

15:30 – 16:30

7

33.       

Smolarczyk Beata

wtorek

15:00 – 16:00

13

34.       

Sobok Andrzej

wtorek

15:30 – 16:30

8

35.       

Sobczyk Tomasz

poniedziałek

16:15 – 17:15

1

36.       

Szczudło Ewa

wtorek

15.00-16.00

Pokój naucz.

37.       

Szramko Anna

wtorek

15:00 – 16:00

25

38.       

Tarczewski Filip

czwartek

16:45 – 17:45

Pokój naucz.

39.       

Tarczewska Renata

czwartek

16:45 – 17:45

Pokój naucz.

40.       

Waszak Karina

środa

15:30 – 16:30

27

41.       

Wolniak Joanna

poniedziałek

15:30 – 16:30

22

42.       

ks.Zalwowski Tomasz

czwartek

16.45 – 17.45

Pokój naucz.

43.       

Zatoka Katarzyna

wtorek

15:00 – 16:00

12

44.       

Zawadzka Barbara

wtorek

15:00 – 16:00

Pokój naucz.

45.       

Zemska Jolanta

piątek

15.00 – 16.00

Pokój naucz.

Skip to content