COOLturalna klasa- WIELKI FINAŁ

W ubiegły wtorek w naszej szkole odbył się długo przez nas wyczekiwany Wielki Finał pilotażowej edycji programu COOLturalna klasa.
Tej wyjątkowej okazji towarzyszyły wyjątkowe okoliczności. Korzystając z pogody, wyszliśmy poza szkolne mury, gdzie czekały na nas liczne atrakcje. Jedną z nich był udział w warsztatach rękodzielniczych przygotowanych i poprowadzonych przez p. Dominikę Wasilewską, pod okiem której uczniowie tworzyli przepiękną i oryginalną biżuterię z modeliny. Na chętnych czekała również możliwość ponownego spróbowania sił w grze na instrumentach perkusyjnych. Uczniowie klas 1b i 1c stworzyli nawet pochód wcielając się w małą orkiestrę. COOLturalnego akcentu nie zabrakło także na szkolnych korytarzach, gdzie podziwiać można było wystawę prac powstałych w ramach zajęć poświęconych malarstwu. Dodatkowo, w wolnej chwili uczniowie przygotowywali krótkie liściki do COOLturalnej klasy, które stworzyły przepiękny kolorowy łańcuch.
W ramach niespodzianki i jako zwieńczenie tego wspólnie spędzonego roku, każda z klas mogła usłyszeć bajki napisane przez siebie w ramach wcześniejszych warsztatów, zaaranżowane i nagrane w formie piosenek.
Miła niespodzianka czekała także na cały zespół COOLturalnej klasy, który otrzymał od wszystkich podopiecznych oraz grona pedagogicznego upominki wraz z podziękowaniami oficjalnie przekazanymi koordynatorce projektu pani Magdalenie Zdrodowskiej.
Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wspaniałego wydarzenia.