Szkolimy się. Certyfikat dla szkoły uczestnictw w webinarze: “Hejt i przemoc w sieci”.

Klasa 6c wraz z wychowawcą wzięła udział w webinarze edukacyjnym “Hejt i przemoc w sieci”. Uczniowie dowiedzieli się, czym jest hejt i przemoc w internecie, jak rozpoznawać takie zachowania oraz jak reagować na nie w sposób bezpieczny, dbając o swój komfort i bezpieczeństwo cyfrowe. Poznali także sposoby radzenia sobie z agresją online oraz miejsca, w których mogą szukać pomocy w razie potrzeby.