Szkoła Podstawowa nr 1 w Siechnicach
Idź do treści

Menu główne:
Pasowanie na uczniaW dniu 20.10.2017 roku odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Siechnicach.
Pasowanych zostało trzydziestu sześciu uczniów klas 1a i 1b. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10.00. Zaproszeni zostali rodzice uczniów oraz goście specjalni:
przedstawiciel Rady Mieszkańców miasta Siechnice Pani Elżbieta Jerkiewicz, przedstawiciel Rady Rodziców Pani Dagmara Albekier.
Pasowaniu towarzyszył uroczysty apel oraz prezentacja części artystycznej przygotowanej przez uczniów. Poczet sztandarowy stanowili uczniowie klas starszych.
Uroczystość prowadzona była przez drużynową szkolnego oddziału zuchów, której asystowała delegacja zuchów szkolnej gromady zuchowej.
Uczniowie wystąpili zgodnie z wieloletnią tradycja szkoły w granatowych togach i biretach. Aktu pasowania dokonała Pani wicedyrektor Ewa Krupska.
Każdy świeżo pasowany uczeń otrzymał osobiste gratulacje od Pani Dyrektor szkoły Anny Kuczyńskiej.
Po pasowaniu dzieci otrzymały słodki poczęstunek od Rady Rodziców. Na zakończenie uczniowie wraz z rodzicami zaproszeni zostali do sal na poczęstunek.

PIERWSZOKLASISTOM GRATULUJEMY!


[Klikając w zdjęcie uzyskasz jego powiększenie]


Powrót do treści | Wróć do menu głównego